پست الکترونیکی :   رمز عبور :   ثبت نام رمز عبور جدید
جستجوی پیشرفته
وضعيت : موجود بازدید : 3630 بار
مشخصات تخصصی
گروه تخصصی: بسته بندی و چاپ >> کیسه بسته بندی
عنوان مشخصاتمقدار
نام برند:
کیسه کشاورز
مدل محصول:
کیسه متراکم یک در میان شکسته 100×60
جنس کیسه:
پلاستیک
مورد مصرف:
عمومی
وزن:
135
ابعاد:
100×60
مشخصات کامل

کیسه های پلی پروپیلن یا به اختصار کیسه های PP ضمن استحکام بالا ، دارای وزن بسیار پایین می باشند. بهمین علت این نوع کیسه ها اقتصادی ترین وکم هزینه ترین نوع بسته بندی  برای بسیاری از محصولات هستندکیسه های پلی پروپیلن نیاز بسته بندی بسیاری از صنایع را در بالاترین استانداردهای بسته بندی روز دنیا تامین می نماید.

 

کیسه های پلی پروپیلن بسته به سفارش مشتری، نوع و وزن محمولات مورد بارگیری  در ابعاد و همچنین با ضخامت نخ  (Denier) مختلف تولید شده و  جهت بسته بندی محصولات غذایی ، کشاورزی ، شیمیایی ، کود ، پتروشیمی ، سیمان ، پلیمرها، و... مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

طیف گسترده ای از انواع کیسه های پلی پروپیلن براساس نیاز وخواسته های مشتریان ، بشرح زیر تولید وعرضه می گردد:

1.       کیسه های ساده ومعمولی پلی پروپیلن.

2.    کیسه های پلی پروپیلن لمینت دار برای مقاومت بالای کیسه و همچنین مقاوم سازی محتویات در برابر رطوبت  و همچنین ممانعت از ریزش و نشتی محتویات کیسه.

3.    کیسه های پلی پروپیلن با لایه نایلونی داخلی . این نوع کیسه ها با توجه به لایه نایلونی اضافه شده در داخل کیسه  ضمن محافظت محتویات کیسه ازعوامل بیرونی همچون رطوبت ، موجب استحکام بالاتر کیسه و ممانعت از هرگونه احتمال ریزش  محتویات کیسه می گردد.

4.    کیسه های ضد لغزش و سرخوردن که دارای بافت ویژه ضد لغزش بوده و موجب ممانعت از سر خوردن کیسه های محتوی مواد به هنگام چیدن تعداد زیادی از کیسه های پر شده بر روی هم در انبارهای بزرگ می گردد.

5.    کیسه های مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید که بسته به سفارش مشتری با اضافه نمودن مواد وِیژه در تولید نخ ، کیسههای تولیدی  می توانند از 200 تا 1600 ساعت  در برابر اشعه خورشید مقاوم باشند.

6.    کیسه های بی رنگ و شفاف که محتویات درون آنها قابل مشاهده بوده و دربسته بندی محمولات فله و همچنین بسیاری از انواع بسته بندی محصولات دیگر قابل استفاده هستند.

نظرات این محصول
نظری به ثبت نرسیده است
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید: توجه داشته باشید که نظرات بعد از تایید توسط مدیریت نمایش داده می شوند. نام :   ایمیل : عنوان نظر :   نظر شما :  
کد امنیتی :  
معرفی به دوستان
شما می توانید ایمیل دوستتان را در پایین وارد کنید و اطلاعات این محصول را برایش ارسال کنید
نام شما:   ایمیل:    
کد امنیتی:  
محصولات پر فروش
محصولات پر بازدید
دریافت خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار این فروشگاه ایمیلتان را ثبت کنید  
 
آمار سایت